OBJEDNÁVKA SADY 

"Odemkni své nové já"

  • ANO
    CHCI OBJEVIT SVOJI CESTU K VNITŘNÍ I VNĚJŠÍ SVOBODĚ A JÍT ZA SVÝM SEBEPOZNÁNÍM A OBJEVENÍM VNITŘNÍ SÍLY
  • ANO
    MÁM CHUŤ PROBUDIT SVÉ PRAVÉ JÁ A STÁT SE STRŮJCEM SVÉHO ŽIVOTA A BOHATSTVÍ
  • ANO
    CHCI DÁLE POKROČIT NA SVÉ CESTĚ K NAPLNĚNÉMU ŽIVOTU A AKTIVNĚ PRACOVAT SE SVOJÍ MYSLÍ A SVÝMI VNITŘNÍMI OBRAZY

ODEMKNI SVÉ NOVÉ JÁ

Chcete žít v harmonii a nechat svůj život vznikat ze souznění vědomé a nevědomé mysli?


Máte chuť jít vstříc životu svých snů?

Monika stvořila knihu, která je vizuálně nádherná. Napsala ji velmi poutavě, čte se téměř sama. Obdivuji, jak dokázala do krátkých textů dostat množství teorie takovým způsobem, že výsledek pusobí lehce a jednoduše. Je expertkou na krásné metafory, které umožňují rychlý vhled. Nejvíce však obdivuji, jak citlivě, jemně, osobně, umí Monika psát a na dálku vést. Tak, že jsem se automaticky dostávala ke svým křehkým, hlubokým prožitkům. Hlavně některé kapitoly se vyplatí číst pořád dokola a mít je u sebe, podobně jako sbírku nejoblíbenějších kuchařských receptů. Tato kniha má co nabídnout všem, kteří by rádi sobě více porozuměli a žili v souladu se svými touhami a potřebami, spokojeně ve své kůži. Dává návod, jak se přijímat v celé své šíři, se svými hezkými i odmítanými částmi. Imaginace v Moničině podání, s její barvou hlasu, jsou k tomu skvělým prostředkem. Kniha obsahuje velmi krásnou a zároveň praktickou stať o tom, jak se dostat ke svému vnitřnímu rádci. Monika popisuje důležité, fungující metody, jak se v době nemoci mužeme podpořit sami na cestě k uzdravení, při současném využití moderní lékařské péče.

Mgr. Andrea TibenskáKlinická psycholožka

Moc si cením toho, co Monča vytvořila. Už podle názvu tohoto e-booku jsem si ihned řekla: „Ano, to přesně teď potřebuju“. Ale celé Mončino dílo předčilo má očekávání. Nejen, že je e-book obsahově hodnotný, ale u každé kapitoly jsem našla praktické tipy, kterými postupně měním své neefektivní nastavení mysli. Skryté strachy, obavy a pocity méněcennosti mi často zbytečně zavírají dveře pro splnění mých přání. Díky Monči e-booku už vím, jak si smysluplně přát a co si představovat, aby se mé strachy a pocity méněcennosti postupně rozplynuly. Moniky příjemný hlas spolu s uklidňující hudbou vás zavedou do nejhlubšího nitra. Díky tomu si uvědomíte, co opravdu chcete a potřebujete VY. Tento e-book má obrovskou sílu měnit nazírání na sebe sama a utvářet naši budoucnost. Díky moc za něj!

Mgr. Martina VíchováDětská fyzioterapeutka, www.martinavichova.cz

Od knihy Odemkni své nové já a hlavně od audionahrávek imaginací jsem očekávala rozšíření svých vlastních zkušeností ale i inspiraci pro vlastní obohacení a práci se svými pacienty. Kniha je pečlivě rozpracovaná a všechny imaginace v ní je možné použít při dlouhodobější práci na sobě samém nebo s klienty. Ale i při konkrétním zaměření na určitý problém, životní situaci nebo rozvíjení vnitřních zdrojů. Jejich poslech předčil má očekávání výběrem motivů, důrazem na prožití imaginace všemi smysly a uvědomění si svých aktuálních pocitů a jejich dynamiky od začátku až do konce imaginace. V nahrávkách není nic podsouváno, člověk sám rozvíjí svou vlastní představivost a kreativitu a rozšiřuje své možnosti. Jen jsou mu k tomu poskytnuty vhodné podněty a je při cestě svým vnitřním světem citlivě doprovázen příjemným hlasem a podmanivými tóny violoncella. Tuto knihu a sérii imaginací opravdu vřele doporučuji.

MUDr: Kateřina DuchoňováPsychiatrička a psychoterapeutka ve Vojenské fakultní nemocnici v Praze a na oddělení dětské psychiatrie v Thomayerově nemocnici

Potřebujete pomoc?

Napište mi na info@monikaweiglova.com

Ráda Vám pomohu.