Odemkni své nové Já

Sada audionahrávek a knihy, která vám pomůže dostat se ke své vnitřní pravdě a spokojenosti.
Kniha, která vám ukáže jak naše mysl ovlivňuje zdraví, plnění našich snů a práci se strachy a naučí vás pomocí praktických cvičení a MP3 imaginací ovlivňovat váš život, abyste šli po své nejlepší cestě, v sebevědomí, zdraví a beze strachů.
790 Kč nebo tištěná 1290 Kč (tištěná je momentálně vyprodaná)

Spolu nás baví svět

Sedmidenní inspirace pro vás a vaše děti
28 aktivit na 7 dní, které naučí vaše dítě základy vědomého přístupu. Každý den: 1 dechové cvičení, 1 jógové cvičení, 1 tvořivá aktivita a 1 krátká imaginace (i audio), aby se vaše dítko umělo spojit se svojí vnitřní sílou a vědělo si rady s emocemi.
299 Kč

Ilustrovaná kniha dětských imaginací: Má kouzelná zahrada

Ilustrovaná kniha s nahrávkami imaginací pro děti
Uvolnění a napojení se na vlastní tělo a pocity nám pomáhá zvládat emoce, přijímat je a děti díky nim mohou emočně zrát a rozvíjet vlastní moudrost těla. Učí se používat vlastní mysl, aby si věděly rady se strachem, stresem, obavami. Sebevědomí a pocit, že vlastní život zvládají a mohou ovlivňovat je jedním z největších darů. A když děti naučíme s myslí a vnitřním klidem pracovat, budou si vědět se životem rady a budou růst v bytosti, které umí naplnit svůj potenciál.
399+poštovné

Jóga a meditace pro nejmenší v klidu i v pohybu

Nalaďte se skrze jógové příběhy a meditace
Mám pro vás KURZ/ WORKSHOP, který vám i dítku pomůže využívat hry ke zvládání emocí. Podpoří rozvoj vnímání těla a zdraví. A hlavně dítěti ukáže, jak zacházet s vnitřní sílou. WORKSHOP v PDF s nahrávkami MEDITACÍ pro děti - 120 stran inspirace - 30 minut nahrávek - 7 meditačních příběhů - 4 videa jako inspirace - a návody, jak na cvičení a meditace s dětmi
299 Kč

Imaginace stromu

Imaginace, která Vás zavede k Vaší vitalitě, síle a zdrojům.
Pomocí této MP3 nahrávky můžete rozproudit své energie a zároveň pocítit stabilitu a vnitřní sílu.
199 Kč
Mám 15let praxe v psychologickém poradenství a psychoterapeutické práci s jednotlivci, páry i rodinami. V případě zájmu o konzultaci mne kontaktujte na email info@monikaweiglova.com s vaším očekáváním.
1200 Kč za konzultaci nebo balíček 5 konzultací - 5000 Kč

Tvořivé nápady pro ruce i mysl

V KLIDU SPOLU A SEBE- VĚDOMĚ.
CHCETE SI TVOŘENÍ S DĚTMI UŽÍVAT A UČIT JE, JAK BÝT KAMARÁD S EMOCEMI? Nápady vás inspirují k hrám a aktivitám pro vaše děti. Zároveň jimi získáte nástroj k rozvoji tvořivosti i ke zklidnění dětí. A podporu v pochopení pocitů dítka.
399 Kč

Mindfulness hry pro děti a rodiče

5týdenní kurz pro děti a rodiče
Vneste klid k vám domů:  naučte děti zvládat emoce a vztek  poradit si se strachy, zaměřit pozornost. I vy pocítíte klid a podpoříte váš vztah Hravý video kurz OBJEV SVÉ POKLADY.
2199 Kč

MP3 ukázka z knihy Má kouzelná zahrada

Chcete děti naučit hravou formou relaxovat a napojit se na svoji moudrost?
Podpora rozvoje fantazie - imaginace jako ukázka z knihy Má kouzelná zahrada
Zdarma

Ukázka z Odemkni své nové Já - MP3+ text

Chcete si umět poradit v těžších situacích a ovlivňovat myslí svůj život a své zdraví?
Imaginace, která vám pomůže spojit se s klidem ve vás a řídit si tak život z tohoto spojení.
Zdarma

Ukázka z kurzu Mindfulness her pro děti a rodiče

Dech včelky jako ukázka z 1.modulu kurzu
V kurzu je tento druh dětských her (jsou dle modulu zaměřené), potom několik technik i pro nás dospělé (ke kterým se děti mohou přidat), ale i hry na společné chvilky.
zdarma