VĚDOMÉ RODIČOVSTVÍ

POJĎTE RŮST SPOLU S DĚTMI 

Online kurz na 10 týdnů

Chcete:

Míň stresu?

Sebevědomí své i dítka?

Najít klid pod nánosy únavy?

Změnit automatické reakce, které vás občas zaskočí?

Tajemství je v naladění se na emoce, potřeby a poznání svých vzorců.

Děti nám mohou být skvělými učiteli v sebepoznávání nás samých.

ZA 10 TÝDNŮ SE NAUČÍTE:

  • zklidnit
  • zvládat své emoce
  • poznávat své emoční vzorce
  • využívat meditace
  • vědomé pozornosti
  • nastavovat hranice
  • větší laskavosti
  • rozvíjet emoční inteligenci i u dětí

 

Co kurz přinesl ženám, které jím již prošly:

Kurz mi pomohl vnímat věci skutečně vědomě a také celistvě, hlavou, srdcem i tělem. Pomohl mi pochopit své emoce a přijmout je. Dal mi do ruky nástroje, jak zůstat v kontaktu se svým skutečným já, jak být takovou mámou jakou chci a šanci vychovat ze svých dcer ženy, které své podstatě budou rozumět víc než kdysi já.
Klára Minaříková
Kurz zcela předčil všechna moje očekávání. V životě jsem si prošla již kde čím a vyzkoušela, kde co. Ale tento kurz je naprosto jedinečný a bezkonkurenční a je určen pro každého, kdo chce žít vědomý a šťastný život, bez masky a opravdově. Jeho perlou je naprosto jednoznačně Monika, která vás svým příjemným hlasem provede na vaší cestě, do vašeho nitra, potkáte se se svým vnitřním dítětem, o kterém ani nevíte, že jste ho třeba na své cestě životem ztratili, a tak ho znovu naleznete a už ho nepustíte. Váš život se změní, tak jako ten můj, posbíráte střípky své osobnosti, naučíte se pracovat s emocemi a to díky různým technikám. V kurzu je i mnoho krásných her pro děti a mnoho krásných technik, jak pracovat s emocemi u dětí. Úžasná je také energie celé skupiny, kdy jsme si vzájemně pomáhaly, sdílely, podporovaly se, setkávaly se alespoň online. Jsem nesmírně vděčná a šťastná, že jsem se tohoto kurzu mohla účastnit.
Lucie Neufingerová
Kurz je velmi pečlivě, kreativně a kvalitně zpracovaný. Je plný zajímavých a důležitých informací, o tom jak funguje lidský mozek v běžném životě, ale i ve chvílích stresu a vyčerpání. Jak můžeme naše naučené reakce, jako např. automatické reakce na chování našich dětí, postupným cvičením změnit. Tyto cvičení jsou velmi dobře vysvětlené a doplněné o různé imaginace a meditace, které jsou také velkým přínosem. Velmi přínosná je i možnost sdílení s ostatními účastníky kurzu přes FB a Zoom a možnost obrátit se s jakýmkoliv dotazem či problémem přímo na Moniku, která vše krásně vysvětlí a doplní o nezbytné informace. Já osobně bych potřebovala, kdyby byl kurz ještě delší, ale i tak na všechno bylo dost času a hlavně mi vyhovovaly opakovací týdny, kdy mohl člověk dohnat, co nestihl. I přes to, že jsem se kurzu nevěnovala tak moc, jak jsem měla v úmyslu, přinesl slíbené ovoce a hodně mi pomohl a posunul mě. Za mě nejlepší kurz, určitě doporučuji.
Kateřina Lepšíková
Kurz je naprosto úžasný. Doufala jsem, že díky němu získám větší vnitřní klid, ale výsledek je nad moje očekávání. Dokážu mnohem lépe vnímat samu sebe, svoje potřeby a přistupovat k sobě samé s pochopením a láskou. Díky tomu dokážu citlivěji vnímat i své okolí a v situacích, kdy bych dříve křičela, jsem v pohodě a dokážeme to s dětmi společně zvládnout. Kurz jsem absolvovala v době korona krize, kdy jsme všichni v podstatě pořád zavření doma na jednom fleku, nikam se pořádně nesmí a panuje všude všeobecný strach a nejistota. Nevím, jak by to u nás vypadalo za těchto okolností normálně, ale díky kurzu jsem ve spoustě situací klidná, vnímáme doma jeden druhého s respektem a láskou a i v této těžké době u nás panuje pohoda. Velkou silou kurzu je i neustálá podpora a přísun pozitivní energie jak od Moniky, tak od ostatních spolubojovnic. Za těch společných deset týdnů se ve mně odehrály velké změny a jsem za to nesmírně vděčná.
Petra Pluhařová
Kurz bych doporučila všem maminkám, protože jsem v něm našla asi to nejdůležitější, začít s rodičovstvím u sebe, najít v sobě klid, podpořit sebe sama, pečovat o svoji pohodu, to za mě nikdo neudělá a to všechno ve formě a času, který jsem schopná najít i při náročném zápřahu s dětmi. Poznala jsem, jak je to obrovsky nutné, abych se mohla stát dobrým průvodcem dětí. Děkuji Moni z celého srdce!
Lenka
Při vstupu do kurzu jsem byla dost unavená a vyčerpaná. Potěšilo mě, že jsem Moniky kurz časově stíhala procházet, což jsem jako maminka 8 dětí velmi uvítala. Všechny techniky a ,,úkoly" byly pro mě hodně zajímavé - přinášely mi plno informací o mně samotné, o situacích doma a i o dětech a manželovi. Naučila jsem se zastavovat během dne, zvědomovat si to, co cítím, začala jsem chápat proč se ve stresových situacích určitým způsobem chovám a uviděla cestu, jak ze zajetého kolotoče stresu vyjít ven. Kurz mi pomohl se zklidnit, načerpat sílu a energii, lépe komunikovat se sebou a s druhými. Velice cenné byly pro mě zoomy, ve kterých Monika odpovídala na dotazy a plno věcí dovysvětlila, některé byly i s hosty, kteří svým pohledem kurz velmi obohatili. Kurz bych doporučila všem, kteří chtějí být více vědomější a tento přístup rozvíjeli i s dětmi :-).
Dita Páclová
Do kurzu jsem se přihlásila za účelem lepšího zvládnutí stresových situací s dětmi. Přinesl mi ovšem nečekanou pomoc v mnoha věcech, kterou jsem od něj zdaleka nečekala. Pokud se (konečně) chcete (a jste vnitřně připraveni) pořádně potkat sami se sebou a mít k sobě (a tím i k ostatním) zdravý vztah – jste na správném místě. Kurz je výborně propracovaný a hlavně prakticky založený. Sice se (jako v mnoha jiných kurzech) dozvíte mnoho zajímavého teoreticky, ale nezůstane u toho. Všechno je podpořeno praktickými cvičeními. Než se nadějete, začnete pociťovat nenápadné změny v prožívání, které se nenásilně stanou vaší součástí (respektive odkryjete a nablýskáte součásti, které tam zapomenuté a zaprášené vždycky byly). Není to vždycky procházka růžovou zahradou, každý se asi během kurzu bude muset probrodit nějakým tím bahnem v temném lese. S podporou Moniky a ostatních účastnic se ale v tom bahně nebudete zoufale plácat sami a objevíte s jejich pomocí své vlastní světlo (zoomová setkání, kde je možné svou cestu sdílet, jsou k nezaplacení). Součástí jsou interaktivní přednášky zajímavých odbornic (arteterapie, fyzioterapie, psychosomatika, ženská cykličnost, kraniosakrální terapie) a nekonečně mnoho tipů všemožného druhu (s fb skupinou, kde je Monika velice aktivní, je možné se ptát na všechno), včetně bonusových videjí pro děti. Monika neslibuje zázraky bez práce a zdůrazňuje, že seberozvoj je nikdy nekončící cesta. Přesto (nebo spíše právě proto) kdybych ze všech seberozvojových kurzů, knih a chytrých článků, které jsem si kdy pořídila, měla vybrat jeden, nezaváhala bych ani vteřinu. Díky, Moni!
Jana

Mír pro všechny začíná mírem v nás samých.